Forumi im
 
ForumPortalRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ekzistenca e pafundesise!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin


Number of posts : 456
Registration date : 15/03/2008

MesazhTitulli: Ekzistenca e pafundesise!   Tue Mar 25, 2008 3:02 pm

Very Happy

--------------------------------------------------------------------------------

Cdo gje qe eshte e ka fundin e vet... Po pafundesia? Ekziston... Nuk ekziston... Mendja jone tejet e vogel karshi "problemeve" te tilla lodhet shume dhe ndalon aty diku ne fillimet e "pafundesise"... Dtth kjo qe ekziston pafundesia?
__________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://bujar-mehmeti.forumotion.com
 
Ekzistenca e pafundesise!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
bujar-mehmeti :: Your first category :: Your first forum :: Kendi per Letersi :: Filozofi-
Kėrce tek: