Forumi im
 
ForumPortalRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Si mundeni me rikthy PC tuaj nje muaj mbrapa

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin


Number of posts : 456
Registration date : 15/03/2008

Si mundeni me rikthy PC tuaj nje muaj mbrapa Empty
MesazhTitulli: Si mundeni me rikthy PC tuaj nje muaj mbrapa   Si mundeni me rikthy PC tuaj nje muaj mbrapa Icon_minitimeWed Mar 26, 2008 2:09 am

Smile
Per me kthy PC tuaj nje muaj mbrapa apo me shume se nje muaj duhet me ane te kesaj metode
start>programs>accessories>system tools> system restore
pasi te klikoni system restore ju hapet nje faqe dhe pastaj klikon next tani me ane te ketyre shenjave >< e kqyre se ne qfar kohe mundesh me rikthy pc-n
por me sa e dij une pc mundesh me rikthy deri ne ate dat kur e ki formatizu mas mrami deri ne atev dat mundesh me rikthy
besoj se jam shume i kjart nese nuk keni diqka te kjart lirisht pyetni dhe jam ne gjendje me ju pergjegj per kete sen.
Kjo vlen per ata qe nuk din me rikthy ...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://bujar-mehmeti.forumotion.com
 
Si mundeni me rikthy PC tuaj nje muaj mbrapa
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
bujar-mehmeti :: Per rreth Kompjuterit :: E-books & Tutoriale-
Kėrce tek: