Forumi im
 
ForumPortalRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Photoshopi mund te Shpejtohet kshtu :

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin


Number of posts : 456
Registration date : 15/03/2008

MesazhTitulli: Photoshopi mund te Shpejtohet kshtu :   Wed Mar 26, 2008 2:20 am

Very Happy
Photoshopi si program ka dobsin e hapjes se shpejt - Ky program e mundeson shpejtimin gjat hapjes.


Shkarko programin - instalo dhe ne optimize selektoi gjitha .nese nuk te pelqen mund te kthehet ne gjendjen e meparshme Restore.
Punon me gjitha versionet e Photoshopit prej 3 - 8

Shkarko:

Kodi:
http://www.acropdf.com/photosu.exe


__________________
“ Mos pyet asnjėherė se c’ka bėrė Kosova pėr ty - Pyet gjithmonė se cfarė ke bėrė ti pėr Kosovėn.”
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://bujar-mehmeti.forumotion.com
 
Photoshopi mund te Shpejtohet kshtu :
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
bujar-mehmeti :: Per rreth Kompjuterit :: E-books & Tutoriale-
Kėrce tek: