Forumi im
 
ForumPortalRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Trick per Rapidshare! Lamtumir Premium

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin


Number of posts : 456
Registration date : 15/03/2008

MesazhTitulli: Trick per Rapidshare! Lamtumir Premium   Wed Mar 26, 2008 2:22 am

Trick per Rapidshare! Lamtumir Premium


Ky eshte nje trik i ri per mos me prit ne rapidshare...
punon 100%

cka duhet te besh:

1. Se pari duhet ta downloadosh modified AOL 9.0 prej ketu:


Code: Select all
rapidshare.com AOL_Modified.rar


ose


Code: Select all
4shared.com/file/25584973/77a11b78/AOL_90part1.htmlCode: Select all
4shared.com/file/25585386/3578118b/AOL_90part2.html


pass : win32i3nt

2. Hape filen me Winrar


Code: Select all
www.rarlab.com


3. Instalo AOL


4. Pasi instalimi te kryhet 100% kliko ne New Members


5. Zakonisht shfaqet 1 error, kliko ok6. Pastaj kliko ne 'Expert Setup'7. Pastaj kliko 'Add Location'

8. Aty mund te shkruash 'Home' apo cfare do qe deshiron


9. Pastaj ketu e len ashtu sic eshte edhe klikon Next


10. Tani e selekton 'HOME NETWORK" dhe pastaj klikon Next


11. Pastaj kliko ne 'Sign on to AOL now'


12. Tani e zgjedh 'You already have an AOL Screen name and Password'


13. Tani nese nuk keni acount ne AOL shkoni ne


Code: Select all
www.aol.com


14. Ketu shkoni ne 'Get free AOL mail'


15. Pastaj i ndiqni hapat per t'u regjistruar, e mbushni formularin dmth.

16. Mos harroni qe ta lejoni mundesin ne Firewall qe mos ta bllokoj AOL

17. Tani pasi ta keni krijuar acontin, shkoni edhe beni SIGN ON aty ku e instaluat programin, e pasi te beni SIGN ON, hapne ndonje browser cfaredo qoft, dhe mund ta shikoni ip qe e keni dicka me 172.....

Tani merrni ndonje link te Rapidshare edhe filloni me downloadu, do e shikoni qe edhe shpejtesia eshte e njejt, dmth nuk limitim ne shpejtesi.

Pasi ta keni kryer downloadimin e pare, shkoni ne program edhe beni SIGN OFF

Tash beni SIGN ON perseri dhe vazhdoni me downloadimin e fajllit te dyt, e keshtu me radh, sapo perfundon downloadimi i ben SIGN OFF dhe prap SIGN ON edhe downloadon fajllin tjeter .....

VEREJTJE:

Mos e perdorni programin e AOL per te fshehur IP per qellime te tjera. AOL mban logs-et, keshtu qe mos u mundoni te mashtroni apo hakoni dicka perderisa e perdorni IP e AOL.

DICKA SHTES:

1. Kur ju del 'do you want to improve your connection?'
ju i thoni 'Remind me later'

2. Kur ju beni sign off software i AOL do te merr update, lejeni ta bej kete!

3. Ju nuk keni nevoj ta perdorni browserin e AOL se eshte shum i ngadalshem edhe shpesh nuk lidhet fare. Mund te perdorni Firefox, IE, Opera etj etj etj...

4. per tu regjistruar mund te perdorni per shete e adres e zip keto: beverly hills, 90201, california... por edhe mund te kerkoni per te tjera ne GOOGLE!

5. Mos harroni qe kjo ben edhe me ip statike edhe dinamike, keshtu qe ska nevoj te restohet modemi!

Kaq ishte...
Shfrytezojeni sa te mundeni...
shpresoj qe ky trik te kete jet te gjat
Regjistronu edhe hini SURF ADS dhe klikoni ata webat pra klik 1 web pret 30 sec tjetrin web prap qashtu plzz ndimomni ja linku :
http://bux.to/?r=arber777
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://bujar-mehmeti.forumotion.com
 
Trick per Rapidshare! Lamtumir Premium
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Sailor Moon Premium Bandai Phone Case
» Cox .049 190-0 Fokker D-7 Engine with Working W Filament
» Coca Cola premium animal figurines from 1961
» Ok, whats the trick with velcro?
» The Joker Batman Arkham Asylum 1/4 Premium Format

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
bujar-mehmeti :: Per rreth Kompjuterit :: E-books & Tutoriale-
Kėrce tek: