Forumi im
 
ForumPortalRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Fito para me web faqen tende

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin


Number of posts : 456
Registration date : 15/03/2008

Fito para me web faqen tende Empty
MesazhTitulli: Fito para me web faqen tende   Fito para me web faqen tende Icon_minitimeWed Mar 26, 2008 2:24 am

Fito para me web faqen tende


OK noshta e dini te gjith metoden Adsense per te fituar para te majshme me disa reklama te thjeshta te vendosura ne web faqen tende .disa thojn qe kjo metod nuk ka funksionuar kurr atehere ju tregoj un se seshte e vertet ka funksionuar tek une shum mir dhe funksionon te tjeret qa duhet te beni ju duhet qe te downloadoni tutorialin i gjithiasht ne gjuhen shqipe dhe te mesohuni te te perdorni ket metod per te fituar para posht e keni linkun e downloadimit te tutorialit i cili ju meson te beheni ekspert per te fituar para me google ad sense ne tutorial i keni te gjitha te kjarata andaj shpejtonimos ngurroni qe linku

rapidshare.com/files/34692676...-fito_para.rar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://bujar-mehmeti.forumotion.com
 
Fito para me web faqen tende
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Para Recce Airportable (WIP)
» t56 console
» Kawaii HiME!!!
» Found something
» Some of my pots and kuramas

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
bujar-mehmeti :: Per rreth Kompjuterit :: E-books & Tutoriale-
Kėrce tek: