Forumi im
 
ForumPortalRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 ==Konceptet matematikore==

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin


Number of posts : 456
Registration date : 15/03/2008

==Konceptet matematikore== Empty
MesazhTitulli: ==Konceptet matematikore==   ==Konceptet matematikore== Icon_minitimeWed Mar 26, 2008 3:53 pm

cheers
Konceptet dhe strukturat themelore matematikore, jo vet?m si nj?si t? posa?me, por edhe n? nd?rlidhje me koncepte dhe struktura tjera matematikore. Asnj?ri prej koncepteve matematikore q? shtjellohet nuk na ?paraqitet? vet p?r vete. K?shtu, koncepti i shum?zimit ?sht? i lidhur me konceptin e mbledhjes, kurse koncepti i pjes?timit me zbritje.

Konceptet dhe strukturat le t? shqyrtohen edhe n? kontekst t? njohurive dhe ambienteve tjera
matematikore dhe jasht?matematikore si dhe n? situata t? ndryshme m?simore
__________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://bujar-mehmeti.forumotion.com
 
==Konceptet matematikore==
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
bujar-mehmeti :: Shkencat Egzakte :: Mtamatika-
Kėrce tek: