Forumi im
 
ForumPortalRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 ---------Ngrij Msn ---------

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin


Number of posts : 456
Registration date : 15/03/2008

MesazhTitulli: ---------Ngrij Msn ---------   Wed Mar 26, 2008 4:08 pm

Ngrij Msn

--------------------------------------------------------------------------------

Kete program perdorni vetem kur eshte viktima offline dhe mos e leni me hi,ky program nuk e len viktimen me hi per 30 minuta nese doni me lan viktimen mes me hi per 1 ore e me shum mbajeni programin qel dhe viktima nuk mundet me hi derisa e ki programin qel


http://www.speedyshare.com/737815460.html
__________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://bujar-mehmeti.forumotion.com
 
---------Ngrij Msn ---------
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
bujar-mehmeti :: Per rreth Kompjuterit :: E-books & Tutoriale-
Kėrce tek: