Forumi im
 
ForumPortalRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 SI te shenojm me maus

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin


Number of posts : 456
Registration date : 15/03/2008

MesazhTitulli: SI te shenojm me maus   Wed Mar 26, 2008 4:30 pm

SI te shenojm me maus

Se pari shkojm START => All Programs =>Accesories => Accsbility => ON - Screen Keyboard dhe del posht Tastiera
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://bujar-mehmeti.forumotion.com
 
SI te shenojm me maus
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
bujar-mehmeti :: Per rreth Kompjuterit :: E-books & Tutoriale-
Kėrce tek: