Forumi im
 
ForumPortalRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Si ta fshijm menjeher fajllin

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin


Number of posts : 456
Registration date : 15/03/2008

Si ta fshijm menjeher fajllin Empty
MesazhTitulli: Si ta fshijm menjeher fajllin   Si ta fshijm menjeher fajllin Icon_minitimeWed Mar 26, 2008 4:32 pm

Arrow cheers sunny

--------------------------------------------------------------------------------

Si ta fshijme fajllin menjehere !

Nese doni ta fshini ndonje fajll menjeher qe te mos del ne recycle bin at'her klikoni ne fajllin qe deshironi ta fshini dhe mbani te shtypur shift dhe delete dhe yes.
__________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://bujar-mehmeti.forumotion.com
 
Si ta fshijm menjeher fajllin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
bujar-mehmeti :: Per rreth Kompjuterit :: E-books & Tutoriale-
Kėrce tek: