Forumi im
 
ForumPortalRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 --------Abuzimi--------

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin


Number of posts : 456
Registration date : 15/03/2008

MesazhTitulli: --------Abuzimi--------   Thu Mar 27, 2008 2:08 pm

Abuzimi

------------------- cheers -----------------------------------------------------

Abuzimi ėshtė akt, veprim apo shprehje qė kalohet nė masa, pėrdoret pa vend e pa qenė nevoja nė krahasim me atė qė ėshtė normale dhe e zakonshme. Me fjalė tė tjera abuzimi nėnkupton shpėrdorim tė tė drejtave dhe lirive tė tjetrit. Nė njė gjendje tė tė abuzuarit abuzuesi/ja ėshtė ai i cili vepron, kryen aktin apo shprehet keqė, kurse i/e abuzuari/a ėshtė ai/ajo mbi tė cilin/ėn bie veprimi, akti apo shprehja abuzuese.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://bujar-mehmeti.forumotion.com
 
--------Abuzimi--------
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
bujar-mehmeti :: Your first category :: Your first forum :: Kendi per Letersi :: Filozofi-
Kėrce tek: