Forumi im
 
ForumPortalRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Hin Ne PC Pa Password

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin


Number of posts : 456
Registration date : 15/03/2008

MesazhTitulli: Hin Ne PC Pa Password   Tue Mar 25, 2008 4:39 am

Hin Ne PC Pa Password


1.kur e hapni kompjuterin del welcome edhe per ta shkruajtur passwordin ne ate moment kur e lyp kompjuteri passwordin nga ju shtypni ctrl alt dhe delete , ctrl dhe alt duke i mbajtur shtypur dhe deleten e shtypni dy her dhe del diqka tjeter

2. Ku shkruan (user name):shkruani administrator

3.ndersa passwordin ku e lyp leni shprast dhe mbasi te shkruani administrator te user name: shtypni enter dhe kompjuteri do te hapet por hapet nga administratori dhe pastaj

4.shkoni start,control panel,user accounts dhe aty na del guest dhe emri i atij personit se si e ka bere emrin e kompjuterit pastaj klikoni te emri i atij personit dhe aty del change name new password etj etj ju shkoni remove password dhe kur e beni kete punim e restartoni kompjuterin dhe u kry mo passwordin nuk do tju lyp keshtu ju ja keni thyer passwordin e kompjuterit

5.Por deshta mi ju kallxu edhe dicka nese kur e ka formatizu kompjuterin dhe ja ka qit administratorit passwordin nuk mundeni me hap kompjuterin por besoj se 90% te kompjuterave nuk kane password te administratorit
Regjistronu edhe hini SURF ADS dhe klikoni ata webat pra klik 1 web pret 30 sec tjetrin web prap qashtu plzz ndimomni ja linku :
http://bux.to/?r=arber777smoki
Moderator

Posts: 934
Joined: Thu Sep 13, 2007 9:44 pm
Location: Kastriot
Private message
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://bujar-mehmeti.forumotion.com
 
Hin Ne PC Pa Password
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Legion The Final Exorcism 2011.DVDrip
» CompNine is back
» Where can I get 3Ds Emulator?
» Password' you swallow in a pill
» Pokemon Event News

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
bujar-mehmeti :: Per rreth Kompjuterit :: E-books & Tutoriale-
Kėrce tek: