Forumi im
 
ForumPortalRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Si me shti ndonje web n'Google dhe si te hekim nga Google

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin


Number of posts : 456
Registration date : 15/03/2008

Si me shti ndonje web n'Google dhe si te hekim nga Google Empty
MesazhTitulli: Si me shti ndonje web n'Google dhe si te hekim nga Google   Si me shti ndonje web n'Google dhe si te hekim nga Google Icon_minitimeTue Mar 25, 2008 4:43 am

Si me shti ndonje web n'Google dhe si te hekim nga Google


ja ky link eshte per me shti ndonje web n'GoogleCode: Select all
http://www.google.com/addurl/?continue=/addurl
dhe ky osht per me hek nga Google


Code: Select all
http://www.google.com/addurl/?continue=/removeAlbert_Kadriu
VIP

Posts: 1166
Joined: Sat Sep 15, 2007 1:22 pm
Private message
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://bujar-mehmeti.forumotion.com
 
Si me shti ndonje web n'Google dhe si te hekim nga Google
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Lapid Israel
» Impala 96 SS Console shifter cable
» The day the internet died.
» oxy-contin !

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
bujar-mehmeti :: Per rreth Kompjuterit :: E-books & Tutoriale-
Kėrce tek: