Forumi im
 
ForumPortalRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 ----Incredi Mail----

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin


Number of posts : 456
Registration date : 15/03/2008

----Incredi Mail---- Empty
MesazhTitulli: ----Incredi Mail----   ----Incredi Mail---- Icon_minitimeFri Mar 28, 2008 4:20 am

Incredi Mail

---------------------- cheers ---------------------------------------------------

IncrediMail ėshtė njė i pėrparuar e-postė klient qė offers ju njė i padėgjuar interactive eksperiencė. Me IncrediMail ju mund individualizoj juaj e-postė sipas juaj gjendje shpirtėrore dhe individualitet. Unik multimedia veēoritė do tė mundėsoj ju te qep juaj email eksperiencė pėr tė atė fits juaj gjendje shpirtėrore dhe individualitet. Vizual effects do tė gostit juaj ēdo sens. Zgjedh nga njė asortiment i e-postė backgrounds, animations, sounds, 3D effects, emoticons, lėkundje letėrsi, i rastit notifier zgjedhje, i pėrmirėsuar stil kuti punė shturmani, enahnced montim capabilities dhe e-letra dhe bėj atyre i gjithė bėhem pjesė i juaj e-postė.

Veēoritė: - Mori i backgrounds, animations dhe sounds - I gjallė Emoticons te gjallėroj juaj tekst - Kumbues Hyrje Email Notifications - I ftohtė 3D effects (dėrgim, receiving dhe deleting juaj messages) - Personal signatures - Diatezė Mesazh Aparat regjistrimi - Ndonjėherė qė rritet Online Galeri me njė i gjerė dhe vazhdimisht updated grafik pėrmbajtje bankė Dhe kaq shumė mė shumė...

Shtese veēoritė: · Mahnitės animations · Personal handwritten signatures · Unik fonts · I vjetėr makinė shkrimi daktilografim sounds · Multimedia Attachments Inspektim · Capturing Animations nga Internet · Shkreptimė dritare indicating kohė dhe email gjendje · I lehtė gjetje vendi pune i juaj film nė email · Mbi mizė Drejtshkruaj Kuadrate ngjyra-ngjyra · I thjeshtė kėmbim i grafik pėrmbajtje midis users

download:

shkarko ketu:
rapidshare.com/files/10214641...v5.70.3452.rar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://bujar-mehmeti.forumotion.com
 
----Incredi Mail----
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» What I got in the mail today..
» CASCO BAY CAR SHOW JULY 19TH
» Advice For The Lonely Gamer
» Wanted: .10 Size Glow Motor
» Metal polish

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
bujar-mehmeti :: Shkarkime :: Programe (Freeware)-
Kėrce tek: