Forumi im
 
ForumPortalRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 SpaceTime 3D (3D Web Browser)

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin


Number of posts : 456
Registration date : 15/03/2008

SpaceTime 3D (3D Web Browser) Empty
MesazhTitulli: SpaceTime 3D (3D Web Browser)   SpaceTime 3D (3D Web Browser) Icon_minitimeFri Mar 28, 2008 4:24 am

SpaceTime 3D (3D Web Browser)

--------------------------------------------------------------------------------

Introducing 3D eBay Kėrkim Vetėm zgjedh "eBay kėrkim" nga grimė poshtė meny nė SpaceTime™, tip nė juaj kėrkim afat dhe shkoj! SpaceTime™ displays i gjithė i juaj eBay kėrkim results nė njė i lehtė te shikim elegant 3D marrėveshje. The days i vėnie minash mespėrmes faqe dhe faqe i i imėt gisht i madh-nails nė njė pėrpjekje te gjetje send ju jeni duke kėrkuar janė mbi. Sepse SpaceTime™ ka i pakufishėm hapėsirė, ju mund paraqes hundreds i items menjėherė te gjetje tamam ēfarė ju jeni duke kėrkuar.Introducing 3D Internet Kėrkim Vizitė juaj favorit kėrkim motor, tip nė juaj kėrkim afat dhe ju mund gjetje ju vetė spending i gjithė pasdite duke klikuar poshtė e lart midis njė listė dhe internet faqe ju jeni duke kėrkuar. Jo anymore. Me SpaceTime's™ 3D Internet Kėrkim, ju zgjedh juaj kėrkim motor nga grimė poshtė meny, tip nė juaj kėrkim afat dhe gėzoj eksperiencė ndėrsa SpaceTime™ displays i gjithė juaj kėrkim results menjėherė nė jonė privilegj i varur interface. Gėzoj the perks qė i menjėhershėm visualization ka te ofroj ndėrsa ju shpėtim kohė, eliminoj clicks dhe gjetje internet faqe ju jeni duke kėrkuar nė njė copė i kohė.Introducing 3D Tabbed Browsing

Juaj i rregullt browser ka njė dritare. Kur ju krijoj njė i ri internet faqe, atė replaces juaj i vjetėr internet faqe dhe gives ju njė panel. Por ēfarė nė qoftė se ju kishte i pakufishėm hapėsirė? Ēfarė nė qoftė se ju tani kishte: kėtu, atje, dhe hapėsirė midis? SpaceTime™ ėshtė krenar te fus ky "hapėsirė midis" ndėrsa 3D Tabbed Browsing. Vetėm hyj juaj websites nė adresė vijė ndėrsa ju normally do tė dhe orė ndėrsa juaj internet faqe janė veēan displayed nė njė trullosje 3D hapėsirė ku ju mund shikim i gjithė i juaj internet faqe megjithatė. Effortlessly heqje zvarrė nga njė faqe te tjetėr nė juaj 3D hapėsirė nga duke klikuar mbi the icons pėr kėta internet faqe mbi juaj timeline. Ėshtė qė i lehtė.
Download:


rapidshare.com/files/97371429...mforum.net.rar


ose ketu

http://www.midload.com/en/file/25692...e-com-rar.html
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://bujar-mehmeti.forumotion.com
 
SpaceTime 3D (3D Web Browser)
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
bujar-mehmeti :: Shkarkime :: Programe (Freeware)-
Kėrce tek: