Forumi im
 
ForumPortalRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Shkruaje te starti emrin tand

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin


Number of posts : 456
Registration date : 15/03/2008

Shkruaje te starti emrin tand Empty
MesazhTitulli: Shkruaje te starti emrin tand   Shkruaje te starti emrin tand Icon_minitimeTue Mar 25, 2008 4:48 am

Very Happy


keshtu se pari duhet me e pas ket program resurce hacker ket mundeni ta shkarkoni ketu http://www.ahtupload.altervista.org/...1196576743.zip pasi ta shkarkoni hapnje zipin res hack pastaj do tju paraqitet njo dritare ku ne ate dritare do shkoni te ResHacker ikona do klikoni dy her dhe pastaj veproni keshtu:

do tju hapet edhe njo dritare te ajo dritarja do te shkoni te menyja kryesore ne File pastaj open direkt ju qet te my computer local disk c dhe windows aty do shkoni te explorer do ta klikoni nji her vetem te exploreri pastaj do shkoni open do tju hapet njo dritare qeter aty do shkoni ne anen e majt te String Table e pastaj do tju hapen shume numra ju do shkoni te numri i 37 do klikoni para te + dhe do tju hapet njo me numer 1033 do klikoni aty e pastaj do tju hapet stringtable do shkoni me nji vend aty eshte e futme ne thojza "start" aty ku shkru start do ta shlyni do ta shkrunu emrin e juaj p.sh laco madej shkoni te complie script kur ta klikoni complie script pastaj perseri shko te menyja kryesore file dhe save as aty leja emrin exploreri.exe ki kujdes exploreri.exe mbaje mend emrin se do te duhet dhe kliko aty save pastaj shkoni ne butonin start pastaj run dhe ne run shkruani cmd pastaj te fjeta e zeze shkruani regedit dhe shtyp enter pastaj shkoni te HKEY_LOCAL_MACHINE aty keni + para klikoni te + dhe pastaj shko te softwere prej te softwere shko te microsoft prej te microsoft shko te windows nt pastaj shko te current version prej aty shko te winlogon kliko mbi emnin winlogon dhe ne anen e djajtht do te dalin do gjera shkoni te shell klikoni dy her mbi shell dhe do tju hapet nji dritare aty keni value data dhe me lart ku tah mbaje mend emrin exploreri.exe tani aty te value data shkru explorer.exe e ju prishnje ket explorer.exe dhe shkruanje exploreri.exe dhe ne fund kliko ok dhe pastaj shkoni ne start dhe log of ja restart pc kur do ndizet pc aty ku ka shkrujt start do te shkruaj emri juaj


per diqka te paqart shkruani ne forum ose ne e-maill : latif_ajre_8@hotmail.com

respected by : Laēoweb


lacoweb
Shiko Profilin Publik
Dėrgo njė mesazh privat tek lacoweb
Vizito Faqen E Internetit tė lacoweb!
Gjej mė shumė postime nga lacoweb
Shto lacoweb Nė Listėn E Shokėve

12-01-2007, 11:52 PM #2
][M3.T!][
VIP

Eshtė Regjistruar: Apr 2006
Vėndndodhja: Mitrovicė
Postet: 882


ose ose per me i ik gjith ksaj pune veq shkarkone kit program te vogel edhe shkruje emrin qysh po don me pas Starti edhe kliko tek Rename It


Kodi:
http://www.speedyshare.com/532422185.html


__________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://bujar-mehmeti.forumotion.com
 
Shkruaje te starti emrin tand
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
bujar-mehmeti :: Per rreth Kompjuterit :: E-books & Tutoriale-
Kėrce tek: