Forumi im
 
ForumPortalRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Disa thenie mbi Zemerimin

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin


Number of posts : 456
Registration date : 15/03/2008

Disa thenie mbi Zemerimin Empty
MesazhTitulli: Disa thenie mbi Zemerimin   Disa thenie mbi Zemerimin Icon_minitimeFri Mar 28, 2008 2:28 pm

cheers

--------------------------------------------------------------------------------

Mėnyra mė e mirė pėr tė larguar zemėrimin ėshtė tė flasėsh ēfarė tė tė vijė pėr mbarė.
Volter

Zemėrimi nuk na ēon asgjėkund; t’i jepesh asaj do tė thotė tė humbasėsh kohėn duke e ditur qė ēdo sekondė ėshtė e shenjtė.
Dyfren

Eshtė fatkeq ai qė nuk di ta menaxhojė zemėrimin e tij.
Briant

Zemėrimi vjen gjithmonė fluturim dhe ikėn ēalė-ēalė.
Volter

Njeriut tė zemėruar i duket sikur tė tjerėve nuk iu vjen keq pėr tė sa duhet.
Samuel Xhonson

Edhe mė i lumturi ka njė orė zemėrimi, por asnjėrin prej nesh nuk e ndriēon dielli pėrjetė.
Henrik Marks

Zemėrimi qė pritej, durohet mė lehtė.
Saeneka i Riu

Disa momente zemėrimi dhe trishtimi mund tė kalohen edhe vetėm kurse pėr gėzimin duhen dy vetė.
Elbert Hobart

Zemėrimi i dashnorėve e shton dashurinė.
Terenzio

Dhimbja na ēon te hidhėrimi, hidhėrimi te zemėrimi; po tė udhėtojmė gjatė nė kėtė drejtim, do tė humbim rrugėn.
Terry Brooks

Ajo qė mė zemėrohen mė shumė ėshtė fakti se pse zemėrohem.
Roberto Gervaso

Zemėrohemi gjithmonė me njerėz qė janė mė tė dobėt se ne.
George Clooney
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://bujar-mehmeti.forumotion.com
 
Disa thenie mbi Zemerimin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
bujar-mehmeti :: Your first category :: Your first forum :: Kendi per Letersi :: Psikologji-
Kėrce tek: