Forumi im
 
ForumPortalRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Liber sherues

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin


Number of posts : 456
Registration date : 15/03/2008

Liber sherues Empty
MesazhTitulli: Liber sherues   Liber sherues Icon_minitimeFri Mar 28, 2008 2:29 pm

cheers

--------------------------------------------------------------------------------

Pershendetje

Nuk jam psikolog e as qe mirrna me psikologji mirepo ju kisha preferu me lexu ni liber: "Mos u Trishto" - Nga Aid Karni, eshte liber qe ta tregon formulen e te qenurit i lumtur dhe i suksesshem ne jet. Nese u duket liber i madh (ka afro 400 faqe) lexojeni versionin ma te shkurter te ketij libri: "Si te behem nejriu ma i lumtur ne bote" ose tjetrit "30 Shkaqe per lumturi",
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://bujar-mehmeti.forumotion.com
 
Liber sherues
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
bujar-mehmeti :: Your first category :: Your first forum :: Kendi per Letersi :: Psikologji-
Kėrce tek: