Forumi im
 
ForumPortalRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Programe Per Montazha

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin


Number of posts : 456
Registration date : 15/03/2008

Programe Per Montazha Empty
MesazhTitulli: Programe Per Montazha   Programe Per Montazha Icon_minitimeTue Mar 25, 2008 6:57 am

Very Happy

--------------------------------------------------------------------------------

PhotoFilter me kete program mund te besh motazha me foto ki shum effekte te mira dhe sene tjera.


http://www.speedyshare.com/511604471.html
__________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://bujar-mehmeti.forumotion.com
 
Programe Per Montazha
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
bujar-mehmeti :: Per rreth Kompjuterit :: E-books & Tutoriale-
Kėrce tek: