Forumi im
 
ForumPortalRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Ndreqe Msn Edhe Nese E Ki Honger Foren

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin


Number of posts : 456
Registration date : 15/03/2008

Ndreqe Msn Edhe Nese E Ki Honger Foren Empty
MesazhTitulli: Ndreqe Msn Edhe Nese E Ki Honger Foren   Ndreqe Msn Edhe Nese E Ki Honger Foren Icon_minitimeTue Mar 25, 2008 6:59 am

Very Happy
--------------------------------------------------------------------------------

Nesi E Keni Honger Foren E E Keni Shkru Kete Code Ne UnderNick n?a_??ay?m?a????????????a???O??????r??? ?+N? ?L??? Ka Gjithmone Nje Biruc ..Dhe Ja Qe Eshte Shume E Lehte Qe Ta Ndreqesh Msn Prape
Shkoni C:\Documents and Settings\Emri I Pc-s\Application Data\Microsoft\MSN Messenger
Dhe Aty Ju Dalin Disa Foldera Me Numra Fshini Te Gjith Ata Dhe Provone Ta Hapni Emailin Tuaj Prap Dhe Ja Qe Do Te Mund Ta Hapni
Hajt Me Te Mira
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://bujar-mehmeti.forumotion.com
 
Ndreqe Msn Edhe Nese E Ki Honger Foren
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
bujar-mehmeti :: Per rreth Kompjuterit :: E-books & Tutoriale-
Kėrce tek: