Forumi im
 
ForumPortalRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Si te punoni ne 4 Desktopa

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin


Number of posts : 456
Registration date : 15/03/2008

Si te punoni ne 4 Desktopa Empty
MesazhTitulli: Si te punoni ne 4 Desktopa   Si te punoni ne 4 Desktopa Icon_minitimeTue Mar 25, 2008 7:00 am

Si te punoni ne 4 Desktopa

--------------------------------------------------------------------------------

Nėse Ju pengojn Gjat instalimit Te Programve apo Keni qef Me len MSN MESSENGER Hapur. Por Pa ja Prekur Askush Atėher Ky programi Virtual DEsktop Ju mundėson Pėr keto Far Gjėra

Sė Pari e Shkarkojm apo (Downlod) kėtu

Kodi:
http://ovh.dl.sourceforge.net/source...etup.exePastaj e instalojm. Pas instalimit te Virtual DEsktop
Shkoni TEK START
TANI TEK PROGRAMS
Pastaj TEK Virtual Desktop Dhe pastaj e hap Virtual Desktop Pritni Pak njo 10 sekonda Edhe ju DEL OK.
Pasi Gjith kesaj. Tani te Ju tregoj Komandat se si me Perdor
Ju mund ti Ndrroni DEsktop-at Sipas Kėtyre Komandave
Dmth ne Tastier i shtyp dhe tani ndrrohen
alt+1, Alt+2, Alt+3 or Alt+4.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://bujar-mehmeti.forumotion.com
 
Si te punoni ne 4 Desktopa
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
bujar-mehmeti :: Per rreth Kompjuterit :: E-books & Tutoriale-
Kėrce tek: