Forumi im
 
ForumPortalRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Si ta beni Hotmail apo MSN 2000Mb

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin


Number of posts : 456
Registration date : 15/03/2008

Si ta beni Hotmail apo MSN 2000Mb Empty
MesazhTitulli: Si ta beni Hotmail apo MSN 2000Mb   Si ta beni Hotmail apo MSN 2000Mb Icon_minitimeTue Mar 25, 2008 8:12 am

Si ta beni Hotmail apo MSN 2000Mb

--------------------------------------------------------------------------------

Hyni ne: http://join.msn.com/mailbeta/features
Pastaj klikoni SING UP
Pastaj shkruani adresen tuaj aty te MSN Hotmail E-mail Address:
Pastaj DONE

Dhe to te ja dergoj nje leter:
Hyni ne letren qe ja ka dergu klikoni tek:
Windows Live ™ Mail beta Sweepstakes: Upgrade and Enter
Pastaj kur te hapet faqja tjeter shkruani perseri adresen tuaj pastaj klikoni SUBMIT
Pas kesaj kur te del tjetra klikoni CONTINUE dhe pastaj del nje faqe edhe thot a po doni mu kthy ne adres klikoni MAIL me duket edhe pastaj shpresoj se do t'ju behet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://bujar-mehmeti.forumotion.com
 
Si ta beni Hotmail apo MSN 2000Mb
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» How to make a HUD?
» Hitler in British Comics
» Exmouth2012

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
bujar-mehmeti :: Per rreth Kompjuterit :: E-books & Tutoriale-
Kėrce tek: