Forumi im
 
ForumPortalRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Shpejtoje Windowsin

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin


Number of posts : 456
Registration date : 15/03/2008

Shpejtoje Windowsin Empty
MesazhTitulli: Shpejtoje Windowsin   Shpejtoje Windowsin Icon_minitimeTue Mar 25, 2008 8:25 am

Very Happy - shum efikas


Si ta shpejtojm pc pa anje problem pėr Windows.
para se ta bėni ket metod-Kontrolloje pc tande psh hape naj folder te fotove,muzikavet etj,
dhe mbaje ne mend shpejtsin qe e ke tani per momentin.

Pastaj kliko te My computers(me te d'jathten)properties,pastaj
Advanced dhe tek performance Settings
Deselekto apo zbrazi fushat dhe apply,OK

Ket metod e perdorin edhe shum servisera profesinal.Nese sje i knaqur apo nuk
veren ndryshime mundesh prap me i kthye si ma heret.
__________________
“ Mos pyet asnjėherė se c’ka bėrė Kosova pėr ty - Pyet gjithmonė se cfarė ke bėrė ti pėr Kosovėn.”
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://bujar-mehmeti.forumotion.com
 
Shpejtoje Windowsin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
bujar-mehmeti :: Per rreth Kompjuterit :: Windows-
Kėrce tek: