Forumi im
 
ForumPortalRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 JETA ESHTE SFIDE-PERBALLOJE!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin


Number of posts : 456
Registration date : 15/03/2008

MesazhTitulli: JETA ESHTE SFIDE-PERBALLOJE!   Tue Mar 25, 2008 9:01 am

JETA ESHTE SFIDE-PERBALLOJE!

Jane keto vargje te shkruara nga nje autor qe asesi te me kujtohet(per fat te keq), por qe jane regjistruar ne mendjen time dhe desha t'i ndaj se bashku me juve. Jane vargje keshilluese apo jo, dhe besoj se do te ju pelqejne!

JETA


Jeta eshte shans-Perfito!

Jeta eshte e bukur-Admiroje!

Jeta eshte enderr-Realizoje!

JETA ESHTE SFIDE-PERBALLOJE!

Jeta eshte loje-Luaje!

Jeta eshte mister-Zbuloje!

Jeta eshte brenge-Mposhte!

Jeta eshte kenge-Kendoje!

Jeta eshte lufte-Prite!

Jeta eshte tragjedi-Kaloje!

Jeta eshte fat-Kape!

Jeta eshte aventure-Guxo!

Jeta eshte kaq e cmuar-Mos e shkaterro!

JETA ESHTE JETE-LUFTO PER TE!
Admin
AdminPosts : 76
Joined : 15 Mar 2008
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://bujar-mehmeti.forumotion.com
 
JETA ESHTE SFIDE-PERBALLOJE!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
bujar-mehmeti :: Your first category :: Your first forum :: Kendi per Letersi :: Letersia-
Kėrce tek: