Forumi im
 
ForumPortalRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Windows Vista

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin


Number of posts : 456
Registration date : 15/03/2008

Windows Vista Empty
MesazhTitulli: Windows Vista   Windows Vista Icon_minitimeTue Mar 25, 2008 2:38 pm

Windows Vista

--------------------------------------------------------------------------------

http://www.diskutime.com/disk/thumbn...pg&picid=19850 Microsofti ka perfunduar windowsin me te ri te titulluar Windows Vista. Nje grafike gati 100% e ndryshuar . Ky version i windowsit nuk ka dale akoma ne treg. Nese doni te ndryshoni pamjen e windowsit tuaj mund te shkarkoni nje shtese qe mund ti beni windowsit tuaj duke jua kthyer ate ne nje Windows Vista Inspirat. Per te funksionuar kompjuteri juaj si ne fillim ,shpejt ,pa probleme etj. ju duhet te keni 512 MB DDR RAM (Read Acsess Memory) te pakten 128 MB DDR per karten grafike dhe mbi 40 GB HDD .
Per te provuar kete "Windows" klikoni ne kete link :

Kodi:
http://www.crystalxp.net/dl/en.gal.130.htm__________________
Vorrei, vorrei starti accanto...vorrei amarti come mai abbia amato...vorrei sentirti mia...si...lo so che anche tu mi ami...mi vuoi...anke io ti amo giuro...vorrei sfiorare le tue labbra Xņ...ADESSO SVEGLIATI ERA UN SOGNO...!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://bujar-mehmeti.forumotion.com
 
Windows Vista
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Windows 10
» sizes for doors and windows in mord

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
bujar-mehmeti :: Per rreth Kompjuterit :: Windows-
Kėrce tek: