Forumi im
 
ForumPortalRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Ndrysho fjalėkalimin ose fjalėkalimet nė njė OS Windows

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin


Number of posts : 456
Registration date : 15/03/2008

Ndrysho fjalėkalimin ose fjalėkalimet nė njė OS Windows Empty
MesazhTitulli: Ndrysho fjalėkalimin ose fjalėkalimet nė njė OS Windows   Ndrysho fjalėkalimin ose fjalėkalimet nė njė OS Windows Icon_minitimeTue Mar 25, 2008 2:40 pm

Ndrysho fjalėkalimin ose fjalėkalimet nė njė OS Windows

--------------------------------------------------------------------------------

Pėr tė ndryshuar njė fjalėkalim sė pari ju duhet tė jeni Administrateur pėrndryshe nuk do tė funksionojė...

Fillojmi.............
Démarrer - Exécuter e shkruajm cmd pasi qė tė hapet dritarja shkruajm:
net user shfaqen tė gjithė pėrdoruesit pastaj rishkruaje

NET USER emri i llogarisė * dhe shtypim enter
Shkruaje nje fjalėkalim pėr pėrdoruesin: p.sh 1234
Konfirmoje fjalėkalimin: 1234
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://bujar-mehmeti.forumotion.com
 
Ndrysho fjalėkalimin ose fjalėkalimet nė njė OS Windows
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» sizes for doors and windows in mord
» 1/6 Ultra Corps Laptop running Windows 14 756bit..
» Windows 10

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
bujar-mehmeti :: Per rreth Kompjuterit :: Windows-
Kėrce tek: