Forumi im
 
ForumPortalRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Report this postReply with quote Nese deshironi ta hekni reklamen WELLCOME qe ndezet kompjute

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin


Number of posts : 456
Registration date : 15/03/2008

MesazhTitulli: Report this postReply with quote Nese deshironi ta hekni reklamen WELLCOME qe ndezet kompjute   Tue Mar 25, 2008 10:32 am

Very Happy


1. Shko Start / Run , Shkruje msconfig, dhe kliko OK.
2. Shko te menyja BOOT.INI tab, Kliko me posht /NOGUIBOOT .
3. Dhe kliko OK WinkPosts: 636
Joined: Thu Sep 13, 2007 5:39 pm
Private message
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://bujar-mehmeti.forumotion.com
 
Report this postReply with quote Nese deshironi ta hekni reklamen WELLCOME qe ndezet kompjute
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Ant's 'Sweet' Quote challenge!
» June 1st quote.
» Report on VTA Mark III Driver Board
» Battle Report [Battle masters / Ridderstrijd]
» Karottenkrieg - A German Warhammer/Mordheim-Story

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
bujar-mehmeti :: Per rreth Kompjuterit :: E-books & Tutoriale-
Kėrce tek: