Forumi im
 
ForumPortalRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 disa fjali qe vertet te ndihmojn!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin


Number of posts : 456
Registration date : 15/03/2008

disa fjali qe vertet te ndihmojn! Empty
MesazhTitulli: disa fjali qe vertet te ndihmojn!   disa fjali qe vertet te ndihmojn! Icon_minitimeFri Mar 28, 2008 2:12 pm

cheers

--------------------------------------------------------------------------------

-Nderdija i di pergjigjet e te gjithave pyetjeve.Qdo mendim eshte shkak ndersa qdo veti eshte pasoj e saj.

-Me ndihmen e nderdijes sime jam ne gjendje te bej qdo gje ne bote.

-Po qese i ndryshoni mendimet tuaja do ta ndryshoni fatin tuaj.

-Po menduat mire e mira do t'ju pasoj, po menduat keq gjithashtu do t ju pasoj.Njeriu eshte i till si mendon.

-Zgjidheni lumturin dhe begatin.

-E vetmja forc qe mund t'ju lendoj eshte mendja juaj e nderlikuar-autosugjestioni .Refuzojeni mendimet e te tjereve,ndersa pranoni vetem e vetem sugjestionet tuaja pozitive!

-Nderdija nuk di q'eshte mahia ,sepse qdo mendim ajo e kupton me seriozitetduke u perpjekur me tere fuqin qe ta shendrroj ne veper.

-Qdo njeri eshte kapiten i shpirtit dhe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://bujar-mehmeti.forumotion.com
 
disa fjali qe vertet te ndihmojn!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
bujar-mehmeti :: Your first category :: Your first forum :: Kendi per Letersi :: Psikologji-
Kėrce tek: